Debata s Lukášem Lhoťanem v Třinci již tento pátek

TŘINEC | Tento pátek proběhne v Třinci přednáška Lukáše Lhoťana, který předá své svědectví o hledání pravdy a své neobvyklé životní pouti skrze hlubiny islámu až do láskyplné náruče našeho zachránce Pána Ježíše Krista, stojí v pozvánce serveru Českého portálu euRABIA.cz, jehož je Lhoťan šéfredaktorem.

Lukáš Lhoťan

V současné době Lukáš Lhoťan pořádá různé přednášky, píše články, knihy a publikuje další literaturu od jiných autorů, která se zabývá islámem, islámskou kulturou a jejím aktuálním střetem s naší evropskou civilizací a její křesťanskou kulturou a tradicí.

Součástí přednášky bude i diskuze. Přednáška s následnou diskusí se uskuteční tento pátek 16. března od 17 hodin ve Steelhouse v Třinci v Zimním salónku, který najdete v 1. patře budovy na náměstí Svobody 527.

Lukáš Lhoťan je bývalý muslim a autor knih Ježíš Kristus a islám, Eurabia, Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.

loading...
loading...
Reklama:
loading...