Vražda na objednávku Sorose; Kiska páchá státní převrat

Na Slovensku probíhá snaha o svržení vlády, zvolené v minulých volbách. K převratu byla využita vražda dvou lidí, kterou provází podivné okolnosti.

Tomio Okamura ve dvoraně Poslanecké sněmovny

Situace připomíná vraždu britské poslankyně, odpůrkyně Brexitu, několik dní před referendem. Slovenský premiér Fico hovoří zcela otevřeně o vlivu sítě takzvaných neziskových organizací, napojených na miliardáře Sorose, na organizování tohoto převratu. V podobném duchu hovoří i maďarský premiér Orbán.

Poslanci Evropského parlamentu se mimořádně zabývají vraždou slovenského novináře Jana Kuciaka a současně snad dojde i na obsah textů které psal. Nikdo zatím netušíme, proč byl novinář s přítelkyní zavražděný, a proto je dost odporné zneužívat jeho smrt k politickému boji – tak jak činí Sorosovi lidé na čele se slovenským prezidentem Kiskou, který měl s americkým spekulantem Sorosem tajné jednání už loni v New Yorku.

To zásadní a už dnes nezpochybnitelné, co kauza přinesla, byly novinové rešerše, které Jan Kuciak shromažďoval – byly to informace o masivním zneužívání a tunelování evropských fondů ve spolupráci s italskou i slovenskou mafií a přesah této činnosti i do České republiky.

Nevíme, kdo a proč novináře a jeho přítelkyni zavraždil. Víme však už dnes jistě, že nejen na Slovensku, ale i u nás se rozkrádají evropské dotace. Dostávám denně dotazy, jak moc by nás vystoupení z EU poškodilo právě kvůli dotacím. Ano, mafiáni, podvodníci a nejrůznější agentury by měly utrum. My nechceme rušit volný evropský trh a volný pohyb občanů EU, ale to, co chceme rušit, je korupční systém dotací pro bohaté soukromé firmy a na ně navazující bruselský diktát omezujících norem nebo kvót.

loading...

A slovenský skandál přesně ukazuje, komu stávající EU prospívá – tedy mafii – a komu škodí. Škodí těm, kteří ze svých daní platí miliardy na dotace mafiím. Škodí běžným lidem.

loading...
Reklama:
loading...