Důkaz: Česká republika není suverénní stát, ale jen bruselský Protektorát Česko

Soudní dvůr EU zamítl návrh vlády ČR na pozastavení směrnice EU o regulaci držení zbraní. Zdůvodnění je jednoduché – směrnice EU již byla orgány EU schválena. Podle pravidel EU nám nezbývá, než lidově řečeno „držet hubu“. Je nutné připomenout falešná prohlášení minulé vlády a především ministra Chovance, který ujišťoval, že věc vyřeší. Je to lež, informuje politické hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) – Tomia Okamury ve svém politickém usnesení.

euronacisté

„Česká republika není suverénním státem a je pouhým vazalem pod diktátem EU. Musí přijímat rozhodnutí z Bruselu. Regulace držení zbraní je pouze na začátku. Je jisté, že bude realizován plán na odzbrojení občanů. Je jisté, že stejným způsobem nám bude vnucena azylová legislativa EU,“ varuje SPD.

Dále přichází s řešením jak z této pasti ven, když tvrdí, že pokud chceme tento záměr zastavit, je nutné změnit pravidla evropské integrace a obnovit právo České republiky na vlastní legislativu. „SPD dlouhodobě jako jediná politická síla odmítá diktát EU. Chceme dát možnost lidem vyslovit se v referendu k dalšímu členství v EU a dojednat nová pravidla spolupráce států Evropy,“ píšou ve svém politickém usnesení.

„SPD chce Evropu spolupracujících suverénních zemí, které budou vytvářet jeden ekonomický prostor na základě vzájemné spolupráce a respektu. Pokračování diktátu současné EU bude znamenat faktickou likvidaci našeho státu a národa,“ uzavírají.

loading...
Reklama:
loading...