Majdan už je i v Česku. Nechtějí koalici Itálie, Polska, Rakouska, Slovenska, Maďarska a Česka proti islamizaci. Tzv. „Demokratický blok“ zablokoval práci Sněmovny

PRAHA | V posledních dnech probíhá pokus destabilizovat politickou situaci v České republice. Vidíme otevřenou snahu popřít výsledek voleb, znemožnit normální práci Sněmovny a zabránit vzniku vlády. Události jsou jasně časově propojené s děním na Slovensku, informuje ve svém politickém usnesení politické hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Ilustrační snímek

Podle SPD je důvodem výsledek voleb v Itálii. „Polsko, Itálie, Rakousko a Maďarsko – tyto země vykročily k obnovení své suverenity v rámci EU. Společně s Českou republikou a Slovenskem mohou vytvořit silný blok zemí blokující diktát Bruselu,“ vysvětluje SPD, že koalice těchto zemí, by mohla v EU zablokovat veškerou totalita v rámci zákazu zbraní a islamizace Východní Evropy přerozdělením mu-slimácké a černé slovoče.

Podle SPD proto dnes probíhá pokus destabilizovat a majdanizovat tyto země. „Hnutí SPD je jediná politická síla jasně hovořící o této formě politické agrese a jediná síla připravena jí čelit důsledným hájením výsledku demokratických voleb. Důsledně a konstruktivně prosazujeme fungování Sněmovny a konstruktivně jednáme o sestavení vlády. Ve Sněmovně prosazujeme, podporujeme a navrhujeme legislativní změny ve prospěch občanů země a celé republiky,“ dodává vedení SPD.

Nechal zabít dva Slováky Soros? Aby mohl spustit majdan?

„Na Slovensku probíhá snaha o svržení vlády, zvolené v minulých volbách. K převratu byla využita vražda dvou lidí, kterou provází podivné okolnosti. Situace připomíná vraždu britské poslankyně, odpůrkyně Brexitu, několik dní před referendem,“ uvedl ve svém komentáři Tomio Okamura a SPD toto prohlášení přidalo do svého politické usnesení.

„Slovenský premiér Fico hovoří zcela otevřeně o vlivu sítě takzvaných neziskových organizací napojených na miliardáře Sorose na organizování tohoto převratu. V podobném duchu hovoří i maďarský premiér Orbán,“ uzavřel Okamura.

Že se jedná o řízenou situaci je zcela zřejmé, po výhře protisilamistických a protimigračních sil v Itálii a po fungování a odmítání další migrace v Rakousku, hlásní trouba Sorose a Bruselské říše Česká televize tyto země raději vymazala ze své politické mapy; o Polsku a Maďarsku dále šíří dezinformace a lži, kdy na Slovensku otevřeně podporuje majdan a pokus o politický puč.

Reklama: