Bundestag potvrdil Sau Merkel jako vůdkyni Německa

BERLÍN | Válka v Evropě může propuknout. Zločinecké Německo likvidující Evropu vetřelci, islamizací, zákazem svobody slova a ekonomickým dojením prostřednictvím Bruselské říše, která se zemí EU udělala jen protektoráty formálně ovládané z Bruselu na příkazy z Berlína, má vůdkyni Sau Merkel stále ve svém čele. Budestag ji potvrdil v čele Německa.

nacistická svině opět v čele Německa

Po zvolení na půdě Bundestagu se führerin Merkel přesune do zámku Bellevue, sídla prezidenta Franka-Waltera Steinmeiera v jiné části Berlína, aby si vyzvedla jmenovacím dekret. Prezident je tak jako v případě 30. let minulého století v Německu jen figurka bez moci. Veškerou moc jak SRN, tak na okupovaných územích v rámci EU má v rukou vůdkyně Německa – Angela Merkel.

Následně se vrátí do Bundestagu, kde má už v poledne složit přísahu do rukou jeho předsedy Wolfganga Schäubleho.

Hned na to absolvuje znovu přibližně dvoukilometrovou trasu do zámku Bellevue, kde prezident jmenuje nových ministrů a vystoupí s projevem. Nová vláda odpoledne složí přísahu rovněž v Bundestagu.

První schůze vlády nově jmenované vůdkyně Merkel je naplánována na dnešní 17. hodinu. Nic se nesmí nechat náhodě, je třeba pracovat na Slovenském majdanu, Pražském majdanu, bojovat proti demokracii v Polsku, Rakousku a Maďarsku, taky jako reagovat na demokratický proces obrody a emancipace Itálie a připravit se na Švédské a Maďarské volby, aby totalita nastolená Berlínem vládla a demokracie byla v koutě.

Reklama: