Britský retardovaný magor Johnson: O použití nervového plynu v Británii zřejmě rozhodl Putin

LONDÝN | Ministr zahraničních věcí Spojeného království Velké Británie a Severního Irska Boris Johnson se vyjádřil k údajnému otrávení Sergeje Skripala, která dává za vinu premiérka Theresa Mary May Rusku, když uvádí, že se velmi pravděpodobně jedná o čin provedený Ruskem. Přirozeně bez dodání důkazů, jen šíří fake news a dezinformace.

Boris Johnson – Britský oragutan

„Nemáme nic proti Rusům jako takovým. Z toho, co se nyní děje, nevznikne žádná rusofobie,“ prohlásil Boris Johnson v přímém přenosu televizní stanice Sky News, čímž se přiznal, že se jedná o šíření hysterie rusofobních nálad, navíc tuto neděli probíhají v Rusku prezidentské volby, tak se musel otřít i Vladimira Vladimiroviče Putina, jinak by to nebyl on Johnson – Britský retardovaný magor s podobou uřvaného orangutana.

Retardovaný Johnson uvedl: „Je nanejvýš pravděpodobné, že přímo Putin rozhodl o použití nervového plynu.“ Takže je vše jasné, Skripala na území Spojeného království otrávila s vědomím britské vlády CIA, kdy toxickou látku získala v Uzbekistánu, kde byl sovětský polygon, na kterém se tato látka testovala. O této možnosti informoval americký tisk, že Američané v Uzbekistánu podobné látky „likvidovali“ – čti ukradli a uskladnili.

„Náš spor je s Putinovým Kremlem a s jeho rozhodnutím — a my si myslíme, že je velmi pravděpodobné, že to bylo jeho rozhodnutí — přímo použít nervový plyn na ulicích Velké Británie, na ulicích Evropy poprvé do dob druhé světové války,“ cituje lživou propaganda a tradiční obvinění bez důkazu ze tlamy opičáka Johnsona Sputnik.