Chumaj Kiska se chová jako diktátor. Kálí a močí na Ústavu Slovenské republiky

BRATISLAVA – BRNO | Bývalý premiér Robert Fico podal demisi a místo sebe navrhl člena strany Smer Petera Pellegriniho. Ten navrhl obměnu vlády a se svým návrhem dorazil za slovenským prezidentem Andrejem Kiskou. Hlava státu však odmítla tento kabinet jmenovat, informují ParlamentniListy.cz.

Kiska ožratý ako ta sviňa | repro: zivot.sk

Robert Fico podal demisi po vraždě novináře Jána Kuciaka, ale stále to nevypadá, že by ve slovenské vládě, ale ani na ulicích slovenských měst nastal klid, což jen dokazuje, že to byla jen záminka a vražda s politikou nijak nesouvisí, jen byla jako falešný prapor zneužita k Slovenskému majdanu. Bude někdo další zastřelen? Třeba Kiska popravčí četou za vlastizradu?

Brněnský právník Tomáš Tyl má za to, že Kiska totálně pošlapal slovenskou ústavu, když odmítl jmenovat vládu Petera Pellegriniho, jelikož prezident podle všech slovenských ústavních zvyklostí a výkladu ústavy, toto právo na Slovensku nemá. Kde jsou nyní všichni bojovníci proti Zemanovi a Babišovi, kdy Zeman se chová v rámci Ústavy, oproti slovenskému zmrdovi v žoldu Sorose? Aha, to bude ten rozdíl. Kiska je prodejná děvka Sorose, Zeman není.

„Po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky se Slovensko ocitlo ve varu. Lidé požadovali a dodnes požadují řádné vyšetření celého případu a kromě toho také konec dnes již bývalého ministra vnitra Roberta Kaliňáka. Někdejší slovenský premiér Robert Fico tento požadavek odmítal a tvrdil, že se politickou scénu na Slovensku možná snaží ovlivnit americký miliardář původem z Maďarska George Soros,“ píše zmíněný server.

Prezident Kiska konstatoval, že by Pellegrini měl přijít s takovou vládou, která obnoví důvěru Slováků v jejich stát. S prvním návrhem vlády však poslal designovaného premiéra Pellegriniho pryč z prezidentského paláce. Právník Tomáš Tyl má za to, že tím Kiska pošlapal slovenskou ústavu.

„Tak – Kiska donutil Fica podat demisi, čímž padla celá vláda, která měla DŮVĚRU. Sestavit novou vládu měl Pellegrini – ten ji sestavil. Kiska tuto Pellegrinim sestavenou vládu nyní odmítl jmenovat (čímž naprosto pošlapal ústavní hodnoty a jakékoliv zvyklosti), takže se ani nemůže v parlamentu hlasovat, zda taková vláda by mohla, či nemohla mít důvěru… Slovensko je bez vlády a o jeho osudu rozhoduje jeden člověk. Pellegrini má dát do pátku nový seznam jmen Kiskovi – ten však dopředu řekl, že neví, zda to přijme, a ani neví, co bude, kdyby návrh nepřijal…,“ napsal Tyl na sociální síti Facebook.

Obratem doplnil, že za tímto chaosem vězí zřejmě již zmíněný finančník George Soros, který zpoza oceánu z chaosu na Slovensku těží: „Ano, milé děti, takto se dělá chaos. A kdopak nám to asi vydělává na chaosu, na nejistotě, na tom, že nevíme, co bude, protože to se odráží na finančních trzích? No jistěěěě!!! Tak příště zase za slušnost, jo? #VyjdiVen – že? Místo mafie máte jednu loutku řízenou z Páté Avenue, která má nyní v hrsti i Vaše životy – bez demokratické kontroly, bez možnosti legálně něco dělat. Kiska se právě jmenoval tyranem, samovládcem oddaným největšímu manipulátorovi v dějinách lidstva. Chtěli jste to? Máte to mít! Gratulujeme!“ dodal.

Reklama: