Evropská diktatura. Chovanec o regulaci zbraní lhal, nyní musíme držet hubu a krok

Soudní dvůr EU zamítl návrh ČR na pozastavení směrnice EU o regulaci legálního držení zbraní. Zdůvodnění je jednoduché – směrnice EU již byla orgány EU schválena. Podle pravidel EU nám nezbývá, než lidově řečeno „držet hubu“.

Tomio Okamura ve Sněmovně

Je nutné připomenout falešná prohlášení minulé vlády a především ministra Chovance z ČSSD, který ujišťoval, že věc vyřeší. Je to lež. Česká republika není suverénním státem a je pouhým vazalem pod diktátem EU. Musí přijímat rozhodnutí z Bruselu.

Regulace legálního držení zbraní je pouze na začátku. Je jisté, že bude realizován plán na odzbrojení občanů. Je jisté, že stejným způsobem nám bude vnucena azylová legislativa EU. Pokud chceme tento záměr zastavit, je nutné změnit pravidla evropské integrace a obnovit právo České republiky na vlastní legislativu.

SPD dlouhodobě jako jediná politická síla odmítá diktát EU. Chceme dát možnost lidem vyslovit se v referendu k dalšímu členství v EU a dojednat nová pravidla spolupráce států Evropy.

SPD chce Evropu spolupracujících suverénních zemí, které budou vytvářet jeden ekonomický prostor na základě vzájemné spolupráce a respektu. Pokračování diktátu současné EU bude znamenat faktickou likvidaci našeho státu a národa.