Slovenský agent StB Babiš vyhostil z ČR tři ruské diplomaty; Ocásek Stropnický u toho poskakoval jako pejsek

PRAHA | Přivandrovalec ze Slovenska, lhář, podle Olafu podvodník, ale také zloděj, podle některých objednatel smrti Františka Mrázka a jiných, StBák oligarcha a premiér v demisi bez důvěry opanujíc Úřad vlády jako předseda Souboru kreténu zvaných „vláda“ Andy Babiš, s krycím jménem Bureš, po jednání vlády oznámil, že Česká republika vyhostí tři zaměstnance ruské ambasády.

Blbý a blbější: Stropnický – Babiš | reprofoto: Babišpress – žumpa iDNES.cz

„Když náš spojenec ve vážné situaci požádá o pomoc, máme mu vyjít vstříc. Proto Česká republika přistoupí k vyhoštění tří pracovníků ambasády Ruské federace,“ řekl Andy Babiš na tiskové konferenci a zapomněl na Michovskou dohodu, když se na nás stejný spojenec vysral. Pro peníze Babiše prodá i svou duši.

Herec v roli ministr zahraničí havloid Martin Stropnický oznámil, že jde o akt solidarity s Velkou Británií a kvůli nepodloženým obviněním Česka ze strany Ruska poté, co byl v anglickém Salisbury otráven Sergej Skripal. Opustit území České republiky mají do 1. dubna. Kdy Stropnický lhal, Česko nikdo neobvili, jen bylo tvrzeno, že látka se mohla vyrábět i v rámci ČSSR. Jakou látkou byl Skripal otráven není zatím jasno, jelikož forenzní vyšetřování a chemický rozbor látky nebyl ukončen – ovšem vláda bezu důvěry páchá akt diplomatické války.

Kdy havloidního hňupa:


Reklama: