Pirátští zločinci přijali ve Sněmovně zástupce špinavého marxisty Dalajlámy

PRAHA | Pirátští zločinci se včera v Poslanecké sněmovně PČR sešli s vedoucím ženevské kanceláře tibetské exilové vlády a výkonným ředitelem Nadace Forum 2000 Jakubem Klepalem a přijali zástupce Jeho svatosti marxistického dalajlámy, Ngodupa Dorjee, který je tento týden na návštěvě v Praze, informují o havloidní kolaboraci a přijetí zástupce osoby, která je tak odporná, že i lamí hovno je příjemnější než jakýsi Dalajláma.

havloidi, feťáci, špinavci, teroristé a zločinci | reprofoto: teroristický web pirati.cz

„Na schůzce spolu hovořili o současné situaci v Tibetu, česko-čínských vztazích i možnostech, jak upozornit na porušování lidských práv ze strany čínského režimu,“ šíří lživou propagandu CIA strana Sorosových loutek, podporovatelů teroristů a jiné lidské špíny a svoloče.

„Zástupce Jeho svatosti jsem ujistil, že budu apelovat na ministra zahraničních věcí, aby inicioval stanovisko vlády k otázce Tibetu. Současná vláda totiž stejně jako ta minulá nemá vyjasněný postoj. Taková liknavost potom mimo jiné vede k tomu, že zahraniční politiku de facto určuje prezident, což rozhodně není žádoucí,“ uvedl pirátský poslanec, levicový extrémista a terorista František Kopřiva.

A pak se rozepsali o havloidních sračkách, že jako Piráti dlouhodobě prosazují, aby Česká republika při zahraničních jednáních kladla větší důraz na dodržování základních lidských práv a demokratických principů. A dále: A aby na jejich porušování při vzájemném dialogu důrazně upozorňovala. „Cenzuru internetu a médií, vytváření atmosféry strachu a nucené přesídlování v Tibetu nelze přehlížet pod záminkou budování obchodních vztahů,“ kdy cenzura v Česku jim nevadí, jelikož jsou to jen špinavá pokrytci a feťáci.

„Budeme v Poslanecké sněmovně iniciovat vytvoření neformální nadstranické skupiny přátel Tibetu, která by mohla například pořádat osvětové či kulturní akce,“ dodala poslankyně za zločinecké feťáky Dana Balcarová.

Reklama: