Americké velvyslanectví v Praze hledá nové prodejné děvky, vlastizrádce agenty cizí moci a jiný zaprodaný lidský odpad jako i havloidní hovada

PRAHA | Velvyslanectví Spojených států amerických v České republice vypisuje granty na boj s dezinformacemi. Účelem je najít a podpořit projekty, které dokáží s dezinformacemi skutečně bojovat a omezit jejich negativní vliv, informuje o nové cenzuře v České republice v rámci amerického vměšování server ParlamentniListy.cz.

Sídlo SS v Praze | foto: US Embassy Prague

„Hledáme projekty, které se zaměřují na vývoj digitálních platforem, rozšíření digitální gramotnosti, posílení kritického myšlení a schopnosti rozpoznávat pravdivost zpráv ve sdělovacích prostředcích a důležitost je ověřovat i z jiných dostupných zdrojů,“ cituje zločineckou ambasádu server, kdy Američané mají pod pojmem digitální gramotnost představu o vymytém mozku a absolutní oddanosti jejich lžím a štvavé propagandě. Je to příprava na válku v Evropě, aby mohli verbovat naše lidi do jejich války s Ruskem, kterou se již více jak deset let snaží vyprovokovat?

Pokud ale máte zájem se do soutěže přihlásit, budete nejspíš hendikepováni. „Přednost totiž dostávají ti žadatelé, kteří již v minulosti tyto programy úspěšně realizovali. Příspěvek se platí v dolarech a můžete žádat o částku v rozpětí 5 000 až 25 000 dolarů,“ kdy tím se pak příjemci těchto dolarů stanou prodejnými děvkami a nechají se naverbovat cizí moci a páchají tak i vlastizradu.

„Nesmí se však financovat náboženská ani politická činnost, obchodní činnost, dokonce ani humanitární činnost. Jak ambasáda informuje, propláceny nebudou ani provozní náklady nebo náklady reprezentace (například oběd). Rovnou vyloučeny budou organizace působící na ziskovém základě,“ píše autor článku, kdy je zřejmé, že se jedná jen o projekt cenzorský, tedy budou platit poslušné zmrdy, kteří a úplatu budou šířit dezinformace o pravdivých informačních zdrojích, aby je dehonestovali.

Ambasáda USA podporuje v České republice řadu dalších projektů. Angažovala se rovněž v boji proti korupci, kdy se například v Americkém centru, provozovaném velvyslanectvím, konaly „konference“ soudců v přítomnosti ministra spravedlnosti, připomínají ParlamentniListy.cz zločineckou agentu americké ambasády a kolaboraci představitelů politické a justiční, ale i policejněprokurátorské mafie, která kolaboruje v rámci americké okupace Evropy s Americkými okupanty.

Galerie kolaborantů v čele s ptákem Pelikánem:

Velvyslanec Andrew Schapiro, prezidentka Soudcovské unie Daniela Zemanová a ministr spravedlnosti Robert Pelikán | foto: PL

A záběr do publika. Foto: Oficiální facebook Ministerstva spravedlnosti ČR

Ambasáda také často spolupracuje s nadací Open Society Fund podporovanou americkým miliardářem George Sorosem. Společně například každoročně rozdělují Novinářské ceny, což je v suverénní zemi nepřípustné a kdyby to činila jiná ambasáda, tak by se na ní sletěly hromy a blesky.