Pelikán táhne do řiti; Kdy tento lump zmizí a kolik si nakradl?

Ministr spravedlnosti v demisi Robert Pelikán (ANO) už nebude v další vládě. V politice skončí, dál se chce věnovat právnické praxi a vyučování na právnické fakultě. Pelikán to řekl webu Aktuálně.cz, informuje mediální žumpa za veřejné peníze Česká televize na svém webu s tím, že Pelikán hodlá skončit i jako poslanec. „Kdy přesně z politiky odejde, neupřesnil.,“ píše hnojomet ČT.

Robert Pelikán | foto: anobudelip.cz

„Vždy jsem říkal, že politiku nepovažuji za životní úděl a že jsem si na omezenou dobu odskočil ze svého občanského povolání k funkci ministra spravedlnosti. Takže ano. Skončím v politice. Neměl jsem nikdy potřebu být v politice jinak než na ministerstvu spravedlnosti,“ uvedl pro výše zmíněnou havloidní mediální žumpu Aktuálně.cz vlastněnou zlodějem Bakalou pták Pelikán, který protiprávně vydal ruského občana Nikulina do Spojených států, kdy jej vlastně nechal Američany unést z českého vězení. Kolik za to inkasoval? Nebo to udělal jen jako podlá krysa?

Důvodem jeho odchodu je i kauza Jevgenije Nikulina a jeho vydání do Spojených států.„Očekával jsem, že to vyvolá u některých politických subjektů v Česku nepřátelské reakce a nechtěl jsem tím zatěžovat jednání o budoucí vládě,“ uvedl, píše českotelevizní hnojomet, což by mohlo dokazovat, že již předem bylo rozhodnuto, že se o něj Američané postarají a že neprodělá na svém rozhodnutí porušit mezinárodní právo v rámci kolaborace a nechat si to potvrdit i Ústavním soudem, kterému předsedá taky vlastizrádné bolševické hovado, které je produktem bolševické justiční mafie, jako sám ministr v demisi Pelikán, jelikož jeho otec byl bolševickou sviní číslo jedna.

A to se taky děje, že se vydá ve šlépějích otce a bude prznit studenty, kdy jeho fotr vymýval studentům mozky, že Sověti jsou nejlepší a on nyní bude vymývat mozky, že Američané jsou nejlepší: „Plánuji se vrátit do advokacie a na fakultu, kde mám stále desetinový úvazek a rozšířím si ho zpátky na plný. Budu přednášet,“ uvedl.

loading...
Reklama:
loading...