Americké pšouky: Vůdce SS Trump nazval Asada zvířetem poté, co lživě obvinili syrská vojska z použití chemických zbraní

DAMAŠEK – MOSKVA – WASHINGTON | Bílý dům nevylučuje možnost vojenské operace proti Sýrii na pozadí informací o chemickém útoku v Dúmě, prohlásil poradce Bílého domu pro bezpečnost a boj s terorismem Tom Bossert. Ovšem zapoměl dodat, že tento útok byl spáchán, pokud byl vůbec spáchán Američany podporovanými teroristy, jako útok pod falešnou vlajkou, kdy na toto Ministerstvo obrany Ruské federace upozorňovalo týdny předem, že se tato provokace chystá.

Vůdce SS Donald John Trump čeká až se mu dostaví rozum

Na pozadí toho vystoupil i největší klaun globální politiky D. J. Trumo, který na základě těchto pšouků vzkázal Asadovi, že to nebude bez následků a že je Asad zvíře? Co je Trump, když věří báchorkám, které mu dodávají jeho vlastní nepřátelé, jež ho chtějí sesadit z pozice vůdce Spojených států? Takový se dá označit jedině za kokota.

Zeptali se ho, zdali mají očekávat útok Spojených států (SSú na Sýrii s použitím raket podobně, jak tomu bylo po předpokládaném útoku v Chán Šajchúnu před rokem, kdy na to odpověděl: „Já bych nic nevylučoval. Je to hrozná fotka. My zkoumáme útok. Ministerstvo zahraničí včera vydalo prohlášení. Starší členové kabinetu prezidenta pro národní bezpečnost to s ním projednávají a i navzájem mezi sebou celý večer a ráno,“ prohlásil Bossert.

Zástupce amerického ministerstva zahraničních věcí dříve prohlásil, že SS sledují možný chemický útok v syrské Dúmě, v jehož důsledku mohlo zemřít až 40 lidí. Možný chemický a mohlo zemřít – takže na základě původní informace je zcela více než jasné, že Američané opět lžou, tak jako obvykle, aby se pokusili destabilizovat danou oblast.

Nic nevím, vyhrožuji, protože jsem kokot. Váš D. J. Trump

Trumpův řitní otvor

Organizátoři chemického útoku ve východní Ghútě draze zaplatí za své činy, prohlásil americký prezident Donald Trump. „Mnoho mrtvých, včetně žen a dětí, v šíleném chemickém útoku v Sýrii, oblast zvěrstev je uzavřena a obklopena syrskou armádou, což znemožňuje přístup vnějšímu světu,“ napsal Trump na Twitteru.

Americký prezident také kritizoval Rusko a Írán za podporu „zvířete Asada“. Trump také obvinil předchozího amerického prezidenta Barack Obamu, že v roce 2013 na Sýrii nezaútočil, přestože slíbil, že tak učiní, pokud budou použity chemické zbraně.

„Kdyby prezident Obama přešel přes svou deklarovanou červenou čáru, syrská katastrofa by skončila dávno a Assad by byl historie,“ napsal Donald Trump. Důkazy o používání chemických zbraní ze strany vládních vojsk neexistují, není ani jeden. Ovšem důkazů o používání chemických zbraní teroristy, kteří válčí v žoldu Spojených států v Sýrii je dostatek.

EU vyzvala mezinárodní společenství, aby okamžitě odpovědělo na nový případ použití chemických zbraní na předměstí Damašku – v Dúmě, uvedla v neděli Evropská zahraniční služba. „Zprávy z Dúmy, která byly obléhána a bombardována režimem a jeho spojenci, ukazují, že včera v noci bylo zabito velké množství civilistů, včetně rodin, které zemřely v ukrytech, ve kterých se skrývaly. Důkazy poukazují na další chemický útok režimu,“ šíří oficiální místa Bruselské říše lži, propagandu a dezinformace, což ovšem u zločinecké organizace jakou je EU není nic divného.

Zase a opět jen lži, lži a lži Američanů

Ďábel D. J. Trump

Zprávy o nasazení chemických zbraní ve východní Ghútě nejsou pravdivé a mají za cíl zmaření operace syrské vládní armády na vytlačení teroristů fronty Džeiš al-Islam z města Dúma, prohlásil náčelník ruského Střediska pro usmíření znepřátelených stran v Sýrii, generálmajor Jurij Jevtušenko.

„Rozhodně tuto zprávu popíráme a prohlašujeme, že po osvobození Dúmy jsme připraveni tam okamžitě vyslat ruské odborníky na radiační, chemickou a biologickou obranu za účelem shromáždění údajů,“ řekl na brífinku. Generálmajor poznamenal, že zprávu o tom, že vládní armáda prý použila bombu s chlórem, začaly šířit nevládní organizace, včetně Bílé přilby. Rusko před tímto útokem pod falešnou vlajkou informovalo na týdne předem.

Írán považuje prohlášení SS a západních zemí o údajném chemickém útoku v Sýrii za spiknutí proti Asadovi a podnětem k zásahům proti Damašku.

Obviňování syrské armády z použití chemických zbraní jsou nudná a nepřesvědčivá, oznámilo Ministerstvo zahraničních věcí Sýrie. „Prohlášení o použití se stala nudným a neúčinným procesem, s výjimkou několika zemí, které obchodují s krví a podporují terorismus v Sýrii,“ cituje ministerstvo syrská národní agentura SANA.

Na ministerstvu zdůraznili, že zprávy o chemických zbraních se vynořují pokaždé, jakmile syrská armáda zahajuje úspěšnou operaci proti teroristům, a také s cílem prodloužení života teroristů ve městě Dúma ve východní Ghútě kolem Damašku. „Využití chemických zbraní v Ghútě teroristickými skupinami bylo plánováno, informace o tomto byla věrohodná a potvrzená, syrské vedení před tím varovalo,“ zmínili na Ministerstvu zahraničních věcí Sýrie.