Politické kotrmelce Andyho Babiše. S kým ještě povolebně nevyjebal?

Považuji politické názorové kotrmelce hnutí ANO za špatný signál pro občany České republiky. Vítěz voleb mění postoje tak rychle, že to udivuje celé politické spektrum. SPD z toho musí vyvodit jasný závěr ohledně soudržnosti a programové konzistence hnutí ANO.

Tomio Okamura

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš je politicky odpovědný za vyjednávání o vládě. Hnutí SPD nabídlo maximální vstřícnost k respektování výsledku voleb na základě jednání o podpoře našich programových bodů. Hnutí ANO to odmítlo na základě vnitrostranického majdanu a intervence komisařky EU.

Právě projevy naprosté servility k EU a NATO ze strany politiků hnutí ANO v souvislosti s útokem na Sýrii, jsou pro nás výstražným signálem. Je to výstražným signálem před jednáním o společné azylové politice EU a je to varováním před možností vtažení naší země do konfliktu velmocí.

Hnutí SPD se neuzavírá případnému novému jednání o podpoře vlády odborníků s cílem prosadit program SPD. V takové situaci ale budeme žádat silnější písemné záruky plnění dohodnutých programových bodů.

loading...

Titulek redakční
loading...
Reklama:
loading...