Andy Babiš ohrožuje nezávislost policie. Chce tak mařit vyšetřování Čapího hnízda a jiných podvodů?

PRAHA | Výkonná rada ODS pokládá volbu poslance ANO do čela komise pro kontrolu GIBS za další porušení dohod a slibu, že vedení stálých komisí bude příslušet opozici. Andrej Babiš tak završil své ovládnutí GIBS, která kontroluje nezávislost policie, stojí ve včerejším usnesení Výkonné rady ODS po zvolení Jiřího Maška z ANO.

ODS a její havloidní výkvět duševně nemajetných a zcela zbytných jedinců
Reprodukovaná fotografie z webu ODS

Ale pak už zase strana, která je díky svému předsedovi h. Fialovi, který není asi plně duševně zdráv, plácala jakési nesmysly a své magoriády: „Pro ODS je stejně nepřijatelné, pokud se Andrej Babiš ve své vládě bude opírat o komunisty jako o SPD.“ (h. před jménem Fialy je zkratka pro havloidní pošuky)

A pak jen prázdné pšouky duševně nemajetných a vyprázděných: „ODS se soustředí na praktické změny v zákonech, které usnadní život lidem ve městech a obcích. Proto prosazuje například úpravy školského zákona, uvolnění výdajových paušálů a brání řadě nesmyslů, například prolomení mlčenlivosti advokátů. ODS chce ukázat i v nadcházejících volbách, že je lepší alternativou k hnutí ANO.“

Reklama: