Už je to tady. Levicová svoloč obhajuje vraždy páchané mu-slimáky

Někteří lidé se snaží obhajovat islámské teroristické útoky stylem, že na silnici zemře i tak více lidí. Tento „argument“ je tak stupidní, ale tak často používaný, že ho musím rozebrat:

Lea Vojteková

1. Tímto stylem bychom mohli obhajovat jakoukoliv genocidu: ,,No a co, že Hitler povraždil lidi? Vždyť na silnici jich umírá mnohem více.“

2. Už jen to, že se někdo snaží obhajovat teroristické útoky, vypovídá něco o jeho povaze. To je podobné jako popírání holocaustu.

3. Když si někdo sedne do auta, tak si tam sedá dobrovolně i s rizikem, že se může zabít. V případě teroristického útoku nemá člověk moc na vybranou.

4. Zákon taky rozlišuje, jestli se jedná o zabití (autonehoda), nebo úkladnou vraždu (teroristický útok).

5. Nemluvě o tom, že toto je základní funkce státu: zajistit bezpečnost lidí před vpádem cizích nájezdníků. Ještě středověký lenní pán měl povinnost chránit své poddané, zajistit a garantovat jejich bezpečnost.

Současná ideologie multikulturalismu by se dala shrnout takto: ,,Žijte s rizikem! Rizikem, že budete znásilněni, zmláceni, zavražděni. Ale alespoň vás to udrží v ostražitosti. A budete obohaceni!“