Nábor fízlů: Mrdá Vám, přijďte k nám!

PRAHA | Přidej se k nám! zní rozkaz policejní špíny na webu policie s tím, že Policie České republiky nabízí uplatnění pro zájemce o služební poměr příslušníka Policie České republiky. „Práci v jednom z bezpečnostních sborů – Policii České republiky a samotný výkon policejní služby je vhodné chápat jako celoživotní povolání se všemi zákonnými a morálními pravidly,“ píšou bláboly, jelikož zákony neznají a vyšší morálku než orgáni mají i orangutani.

ACAB – hledají posily

„Úkolem příslušníka Policie České republiky je především chránit bezpečnost a pořádek ve společnosti, prosazovat zákonnost, chránit práva a svobody osob, preventivně působit proti trestné a jiné protiprávní činnosti a potírat ji a usilovat o trvalou podporu a důvěru veřejnosti,“ lžou, šíří propagandu a dezinformace, jelikož jejich hlavním cílem je svobody a práva občanů potlačovat, chránit parazity nepřizpůsobivé vyžírky a spořádané občany buzerovat a šikanovat.

A lži deviantní policejní propagandy neznají konce: „Policistou by se měl stát takový občan, který chce ve svém životě zastávat a prosazovat zákon, přistupovat individuálně a spravedlivě ke každému občanovi a prohlubovat svoje znalosti a odbornou kvalifikaci,“ jelikož každý kdo se setkal s nějakým darmožroutem od policie, a že jich je tak na více jak 90 %, ví jedno a to, že policejní komici neznají důkladně ani zákon o policii a tím méně i trestní řád, k dalším zákonům bez komentáře.

Reklama: