SPD je pozitivní hnutí, plné sil a elánu

PRAHA | Dovolte nám oznámit radostnou zprávu, že jsme tento měsíc překonali další hranici a je nás v SPD v tomto okamžiku již přes 12 tisíc, konkrétně 12 331 lidí, což znamená, že jsme jednou z největších politických stran a hnutí v ČR! informuje na svém facebooku politické hnutí Svoboda a přímá demokracie.

Tisková konference SPD

„A podle nejnovějších informací budeme v letošních říjnových komunálních volbách kandidovat v rekordních 278 městech a obcích po celé republice, včetně všech krajských a okresních měst, a bude za nás kandidovat celkem kolem deseti tisíc členů a podporovatelů SPD,“ stojí v prohlášení, což teoreticky znamená, že každý člen SPD má šanci se dostat na kandidátku.

Dále píšou, že to jsou velká čísla a mají z nich opravdu radost. „Děkujeme všem za podporu a pojďme udělat maximum pro náš úspěch, abychom mohli co nejsilněji prosazovat náš politický program – více peněz pro slušné a řádné občany, bezpečnost a spravedlnost,“ informují dále.

Své prohlášení končí: „Jsme pozitivní hnutí plné sil a elánu. Hnutí SPD, jeho vedení, poslanecký klub i naše struktury jsou pevné. Hájíme základní zájmy naší země a našeho národa.“