Andy Babiš má v plánu zničit Česko, tak jak Sau Merkel zničila Německo

Všimněte si, že islamizaci bývalého Západu provedli převážně tzv. pravicoví konzervativní politici. Postup je pokaždé stejný. Zelení a další ultralevice svým vítačstvím vyděsí obyvatele. Voliči zareagují tak, že tyto strany smetou. K moci se dostane tzv. pravice (něco na způsob české ODS) a ta potom provede přesně ty kroky, kterým se voliči snažili zabránit. Názorné příklady: Mayová, Merkelová.

Petr Hampl

V českém prostředí hraje stejnou roli Andrej Babiš, byť za vydatné podpory ODS. Poté, co voliči smetli vítačskou ČSSD, dostalo se k moci ANO a pustilo se do realizace vítačského programu Zelených a krajního křídla ČSSD. Ovšem s tím rozdílem, že ANO postupuje mnohem razantněji a systematičtěji než předtím ČSSD. Podpis závazku masového přijímání afrických migrantů na konferenci v Maroku, zřizování azylových center, oznámení o zpřísnění cenzury sítí, další peníze multikulturním neziskovkám, – to zvládl Andrej Babiš za pouhých pár týdnů. Ve středočeském kraji zřizuje azylová centra ve spolupráci s koaličním partnerem ODS.

Voliči jsou v pasti. I kdyby to chtěli Babišovi spočítat, není tu žádná alternativa. Na místo ANO se tlačí multikulturní strany ODS a Piráti, SPD stagnuje… takže můžeme jen bezmocně skřípat zuby a sledovat, jak Babiš postupuje ve stopách Angely Merkelové.

Reklama: