Kdy budou odpůrce věšet? EU ovládá nejbrutálnější komunismus: Likvidace křesťanů, tradiční rodiny, hodnot. Cenzura, diktatura, policejní stát

Pořád jsem nechápal, proč je dnešní EU tak protikřesťanská, proč mlčí k násilí páchanému na Evropanech a křesťanech zvláště, proč ničí tradiční rodinu a nahrazuje ji uměle oplodněným rodičem A a rodičem B, kde produktem je státem vlastněné dítě nevelkého vzdělání, tovární otrok smíšené rasy bez ukotvení v národě a kultuře, který už ve 12 letech kecá na náměstích pionýrské fráze o slušnosti a demokracii, aniž by ji sám ctil. A najednou se ohlédnete, za neznámé X v rovnici dosadíte marxismus a všechno to dokonale zapadá.

Tomáš Tyl | foto: archív autora

Cenzura, rozbití rodiny, kolektivní vlastnictví, pronásledování křesťanů – i existence „státních křesťanů“, kteří ale sami v Boha nevěří a Kristus je pro ně max.jeden z revolucionářů, až po Antifu zapalující auta nic netušícím lidem. Evropské hodnoty? Marxismus – islamismus!

Kam to povede? Neptejte se – víte to! Už jsme tam byli! Je mi líto, EU si svým komunismem musí projít a oni nás nepustí, stejně jako nás nepustil Sovětský svaz. Ale vytrvejte – jen se hold musíme smířit s tím smradem totality, který je tady zas. Této zemi nikdy nebylo přáno více než 20 let svobody.

Bylo to pěkné a zase bude, jen to čekání mezi tím… Minule jsme tomu říkali normalizace, jak dnes? Trevírská renesance? Chruščov, Brežněv, Juncker – a pořád si myslíme, že tentokrát už to bude jinak.