Poskoci Sorose v ČR, kteří šíří nenávist: Uhlíř, Pesyznski, van Gemund a Cemper

Rozmohla se nám v té naší zahrádce velkou měrou nenávistnost a hysterie. Některým lidem vadí, když jiní slaví První máj, konec války a osvobození nebo se jen prostě sejdou, aby řešili společný postup v politice. To, že jim to vadí, by asi nebylo tak nenormální, kdyby tito prudiči nepobíhali na akcích těch druhých, neuráželi, neprovokovali a nerušili jejich průběh.

Petr Markvart

Je jistě otázkou, proč to ti prudiči dělají? Tvrdí, že z lásky k naší vlasti a na obranu demokracie. V rámci toho se snaží umlčovat, provokovat, otravovat. Zaklínají se přitom Spojenými státy, které v rozporu s mezinárodním právem útočí na suverénní státy nebo Havlem, který vyzýval k bombardování civilistů. Výsledkem jejich snažení bude pouze stále větší obliba těch, které mají umlčet či vyprovokovat.

Seznamte se s „aktivisty“ pražského majdanu (zatím ve stádiu pokusu) a s jejich provozními firmami: 1) Martin Uhlíř (Proč? Proto!), Tomasz Pesyznski (Pulse of Europe), Otakar van Gemund (Kaputin) a Jan Cemper (Manipulátoři.cz). No, a pak už nezbývá, než se podívat na jejich financování, abychom zjistili, odkud fouká vítr.