Istanbulská úmluva cesta k neomarxistické totalitě: Otevírá cestu udavačství, ničení rodin, ideologickému cenzurování výchovy a odebírání dětí

PRAHA | V otázce ratifikace Istanbulské úmluvy budeme postupovat proti její ratifikaci, informuje předsednictvo politického hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) ve svém pravidelném týdenním Politickém usnesení SPD, které zveřejňuje na svém webu.

Tisková konference SPD

„Istanbulská úmluva zavádí do právního řádu ideologické mýty a snahy neomarxistů. Jde o genderismus a snahu ovládnout fungování rodiny. Rodinu vystavuje kontrole neziskových organizací, které mají neomarxistické postuláty naplňovat a kontrolovat,“ stojí v usnesení.

Podle SPD je to jednostranná absolutizace některých mýtů o násilí mužů nebo absolutizace práv dětí nad rodiči je faktickým pokusem rozbít rodinu a její přirozený řád.

„V souvislosti s Istanbulskou úmluvou hnutí SPD podporuje odmítavé stanovisko českých biskupů. Jde o záludný útok na rodinu a křesťanské hodnoty. Otevírá cestu udavačství, ničení rodin, ideologickému cenzurování výchovy a odebírání dětí. Jde o cestu k neomarxistické totalitě,“ uzavírá politické hnutí se zdravým rozumem prohlášení k deviantní, úchylné a totalitní úmluvě.

Reklama: