Maďaři vyhnali svini Sorose. Ten táhne do Berlína

BUDAPEŠŤ | Dlouhodobé konflikty mezi nadací Open Society Foudations George Sorose a maďarskou vládou vyústily v odchod nadace z Budapešti do Berlína. V Maďarsku se slaví, že největší svině světa, sic maďarského původu, se svým cirkusem na lži, dezinformace, ovlivňování společnosti, falšování voleb, vymývání mozků, podpoře migrace a vůbec všech zločinů proti lidskosti a zdravému rozumu táhne ze země.

Lidské hovado Soros

„Doma není nikdo prorokem, mohl by si říkat americký filantrop maďarského původu George Soros v souvislosti s problémy, které měla v Maďarsku jeho organizace Open Society Foundations. V žádné jiné zemi nebyl on a jeho spolupracovníci trnem v oku jako právě v jeho rodné zemi, odkud utekl před komunisty do Spojených států, kde získal závratné bohatství a upozornil na sebe například v roce 1992, kdy svými spekulacemi vydělal miliardy na britské libře,“ popisuje zločineckou minulost Sorose web ParlamentníListy.cz, jelikož danou spekulací vytáhl peníze nejchudším Britům z kapes. Za to by ve slušné společnosti měl jako správná svině být odměněn trestem nevjyšším a pokud by legislativa dovolila i hrdelním.

Poslední měsíce Orbánova vláda avizovala, že chce zpřísnit podmínky pro nevládní neziskové organizace, které získávají peníze ze zahraničí a prosazují liberální přistěhovaleckou politiku, což je právě případ Sorose a jeho nadace. Ve svém dnešním prohlášení její vedení potvrdilo dohady z posledních týdnů a informovalo, že se stěhuje pryč z Budapešti. Příští destinací Open Society Foundations tak bude hlavní město Německa Berlín.

„Maďarská vláda absolutně znevážila naši práci. Při potlačování občanské společnosti s cílem dosáhnout politického zisku používá strategii, která v historii existence Evropské unie nemá obdobu,“ šířil lži, dezinformace a propagandu prezident nadace Patrick Gaspard, jelikož vláda premiéra Viktora Mihály Orbána postupovala přesně podle amerického vzoru, kde podobné organizace musí být přísně registrovány a hlídány, označeny i regulovány. Gaspard jen potvrdil, že je to lidské hovado hodné označení Prodejná děvka Sorose.

Již v rámci kampaně Orbánova vláda nijak neskrývala, že jedním z hlavních témat je právě Soros a jeho aktivity v zemi. Nyní přichází na řadu konkrétní kroky, které nepotěší nejenom nevládní neziskové organizace, ale také samotnou Evropskou unii, která tzv. občanskou společnost v rámci totality liberální demokracie prosazuje, tzn. volby neplatí pokud Brusel řekne. Hovada z Bruselu se mohou posrat, ale svině Soros táhne jako spráskaný pes.

loading...
loading...
Reklama:
loading...