Slovenský přivandrovalec Andy Babiš si za Vaše peníze udělá výlet do Finska. Aby mu bylo líp!

PRAHA | Předseda vlády Andrej Babiš navštíví v neděli 20. a v pondělí 21. května 2018 Finskou republiku, šíří Babišovi poskoci dezinformace, jelikož Andy Babiš není předsedou vlády, nýbrž je předsedou vlády bez důvěry a v demisi, což je podstatný rozdíl, jelikož jeho mandát je silný asi jako jeho lži v rámci argumentace, která se mu od nevymáchané tlamy sype.

Andy Babiš – Ten pocit být píča je k nezaplacení

„V rámci pracovní návštěvy bude jednat s finským premiérem Juhou Sipilou o evropských otázkách, obchodní spolupráci obou zemí a oblasti vzdělávání,“ stojí v tiskové zprávě, avšak o tom, že patrně i dojde na ožrání Babiše Finskou vodkou, není nikde ani čárka.

V Helsinkách se setká také s ministrem zahraničních věcí Timem Juhanim Soinim a se zástupci krajanské a česko-finské podnikatelské komunity, stojí ve zprávě s tím, že během jednání bude Babiš se svým finským protějškem Sipilou hovořit především o užší spolupráci v oblasti evropských záležitostí, a to především o podobě budoucího evropského rozpočtu, směřování Evropské unie a také reformě azylového systému a dále: „Diskutovat budou také oblast vzdělávání, kde bude tématem úspěšné propojování finského akademického a podnikatelského sektoru a přizpůsobování výuky dnešním potřebám ekonomiky a společnosti. Pohovoří rovněž o rozšíření česko-finské obchodní spolupráce, posílení obchodní výměny a boji proti hybridním hrozbám,“ což by bylo legitimní, kdyby Babiš měl plnohodnotný mandát, ale jeho mandát je uchvácen.

Štbák se během návštěvy setká se zástupci krajanské komunity, zúčastní se Česko-finského business fóra a navštíví základní školu Aurinkokivi ve Vantaa a Aaltovu Univerzitu v Helsinkách.

Reklama: