Andy Babiš by rád viděl zločinecké Kosovo řízené teroristy a drogovými mafiemi v EU

PRAHA – SOFIA | Zloděj dotací a pokus o člověka jako i premiér bez důvěry v demisi se ve čtvrtek zúčastnil v bulharské Sofii summitu EU- „západní Balkán“, což je newspeakem označení bývalých zemí Jugoslávie a zemí mezi Chorvatskem a Řeckem, tedy sociálně inženýrky vymyslený konstrukt deviantních bruselských hlav.

foto s hajzlem

A co tam ŠtBácká svině prohlásila? „Evropa je jen jedna a bez Balkánu nikdy nemůžeme tvrdit, že mluvíme za Evropu jako celek. I proto potřebujeme mít tyto země co nejdříve v EU a v Schengenu. EU dnes bohužel nepotvrdila datum rozšíření. Přitom takové datum by země západního Balkánu motivovalo k další práci. Přesto věřím, že západobalkánské země budou dále intenzivně postupovat v reformách, boji proti korupci, organizovanému zločinu a pašeráctví. Pro Evropu jde o klíčový region, který má naši plnou podporu,“ řekl po jednání Andy Babiš.

Vrcholná schůzka proběhla za účasti lídrů EU a představitelů šesti západobalkánských zemí – Albánie, Bosny a Hercegoviny, Černé Hory, Kosova, Makedonie a Srbska. Summit se soustředil především na posílení spolupráce mezi EU a západním Balkánem v oblasti bezpečnosti a infrastruktury, informuje tiskový odbor vlády České republiky, proto lze konstatovat, že Andy Babiš by rád viděl zločinecké Kosovo řízené teroristy a drogovými mafiemi v EU. Je to jen další prodejná bruselská děvka, co si debily koupila za koblihu.