Nejsou to lidé, ale zvířata, řekl na adresu migrantů D. J. Trump

WASHINGTON | Americký prezident Donald Trump se s migranty nepáře. Na setkání republikánů v Bílém domě, které se konalo ve středu, je označil za příšerné lidi a zvířata. Informují ParlamentniListy.cz s tím, že dále vůdce SS dodal, že je ze země dostanou.

DJT

„My je ze země dostaneme,“ sliboval prezident. Jenže zatím se to moc nedaří, počty těchto „zvířat“, jež míří do Spojených států bez potřebných dokladů, letos narůstají. Zatímco Trump ujišťoval, že počty přistěhovalců ze zemí Latinské Ameriky sníží, jen během posledních dvou měsíců bylo po přechodu mexické hranice zadrženo více než 50 tisíc lidí.

„Nevěřili byste, jak příšerní tito lidé jsou. To nejsou žádní lidé, to jsou zvířata a my je ze země dostaneme,“ uvedl znechuceně na adresu přistěhovalců americký prezident.

A hovada na sebe nenechala čekat: „Migranti jsou lidé, žádná zvířata, žádní kriminálníci, žádní drogoví dealeři, žádní násilníci a znásilňovači. Jsou to lidé,“ odsoudil jeho slova kongresman Jared Polis. Guvernér státu Kalifornie Jerry Brown zase Trumpa obvinil ze lží, které v souvislosti s migrací šíří.

loading...
Reklama:
loading...