Budou je lidi věšet? Lidovci a TOP 09 jsou nacistické páté kolony nacistických Sudeťáků. ODS a Starostové jim v tom sekundují

PRAHA | Podle části českých politiků by se již otázky takzvaných Benešových dekretů neměly z minulosti vytahovat, informují na pozadí nacistického sudeťáckého sletu čarodějnic ParlamentniListy.cz s odkazem na ČTK. Takové postoje ovšem mají pouze politické uskupení vlastizrádné, zločinecké a zrůdné, které se s sudeťáskými nacisty paktují a nebo jsou brutálně probruselští, kdy bruselská totalita národy ničí.

Kolaborantský zločinec Bělobrádek s narcistickou sudeťáckou sviní Posseltem | repro: youtube.com

Státní tajemník německého ministerstva vnitra Stephan Mayer (CSU) na sjezdu sudetských Němců v bavorském Augsburgu řekl, že Benešovy dekrety nepatří do dnešní Evropy. Na takovou lidskou svini měla Česká republika prostřednictvím Nejvyššího státního zastupitelství okamžitě vydat zatykač, jelikož rozvracel český ústavní a právní systém.

Je to jen havloidní dobytek! Přepisování dějin, kolaborace a lidská špína – ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a Starostů

Předseda lidovců Pavel Bělobrádek, který je znám svým nacistickým kolaborantstvím se Sudetskými sviněmi, ČTK řekl, že otázka Benešových dekretů je pro KDU-ČSL uzavřena. „Kolegové z CSU i z řad sudetských Němců to dobře vědí a my se především díváme na to, jak dál zlepšovat česko–německé vztahy,“ prohlásil řitním otvorem pod nosem.

Ke kolaboraci se přidal i modrý klaun a politický eunuch z ODS Petr Fiala, který jako duševně nemocný cosi blábolil o Česko-německé deklaraci, ale ta je mezi Českem a SRN, ne mezi Českem a vyhnanými válečnými zločinci: „„Máme dobré a stále se rozvíjející vzájemné vztahy na všech úrovních, zdaleka nejen politické. Návraty k minulosti ničemu nepomohou, ale na současné vztahy žádný větší vliv mít naštěstí už nemohou,“ sdělilo politicky neschopné pako po lobotomii ČTK.

Jako „zkonzumovanou normu“ a jako „starou, mrtvou věc“ označil Benešovy dekrety šéf poslanců TOP 09, nacistický kolaborant, milovník sudeťáckých penisů, zloděj, lhář a podvodník, jako i arcikokot Mirďa Piňda Kalousek. „Je to norma, která byla zkonzumována, už se nikdy nemůže opakovat v Evropě. Jsem pevně přesvědčen, že žádné podobné výroky nemohou ohrozit vztahy našich zemí, pokud to někdo nebude zneužívat,“ uvedlo vepřové na dvou nohách věčně ožralé.

loading...

Své přidal i zločinecký kolaborant Petr Gazdík ze STANu, kdy téma stále „bohužel rezonuje“ a připomněl první přímou prezidentskou volbu, kdy se staly důležitou otázkou. „Podle mne jsou Benešovy dekrety právně vyhaslé a neměli bychom už na nich nic stavět, ani se k nim vracet. A v dnešní Evropě si nedovedu představit, že by někdo přišel znovu s něčím podobným,“ uvedl sudeťácký kolaborat.

I po tolika letech je třeba bránit vlast před nacistickými Sudeťáckými zločinci

Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček označil výroky za nabubřelé a povýšenecké, česko–německé vztahy podle něj mimořádně poškozují. „Pokud navíc zazní v době, kdy jsme si připomněli porážku německého nacismu, je to neomluvitelné. V každém případě, česká historie se podle přání Mayerů a spol. přepisovat nebude,“ uvedl.

„SPD odmítá jakékoliv snahy o zpochybňování závěrů druhé světové války a důrazně odsuzujeme bratříčkování poslanců KDU-ČSL a TOP 09 se Sudetoněmeckým landsmanšaftem, jehož členové byli prokazatelně kovaní nacisti a fašisti a opakovaně se snaží zpochybňovat Benešovy dekrety,“ uvedl předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura.

Téma Benešových dekretů za překonané nepovažuje předseda komunistů Vojtěch Filip. „Kdyby bylo téma překonané, tak by ho za hranicemi neustále nevznášeli. Jsou to právě oni, kdo škodí vzájemným dobrým vztahům. Alespoň víme, před kým se máme mít na pozoru,“ napsal Filip ČTK.

loading...
Reklama:
loading...