Benešovy dekrety a možná budoucnost

Na začátek si musíme říci, že Němci nikdy v celé historii, počínaje legendárními českými knížaty až po dnešek nebyli naši přátelé. Vždy si nás chtěli podmanit, vyhnat nebo vyvraždit. V celých dějinách nenajdeme delší časový úsek, kdyby tomu tak nebylo.

Richard Perman | foto: FB

V současnosti je od nich relativní klid díky tomu, že jsou stále ještě od roku 1945 pod okupační správou. U nás máme pořekadlo poturčenec horší Turka. A pamětníci vám řeknou, že na sudeťáky to platilo dvojnásob. Dodnes je u nás okřídlené rčení „pomsta za Sudety“.

Pamatuji se, jak se tímto názvem označovali vozítka z východního Německa zn. Trabant a Wartburg. Díky svým dvoutaktním motorům smrděly víc, než všechny uhelné elektrárny dohromady. A teď si představme, co by se mohlo dít.

Vláda na nátlak Sudetoněmeckého landsmanšaftu, politických nevládních organizací a některých euromarxistických politiků zruší Benešovy dekrety. Sudeťáci se zaváží, že nebudou chtít zpět majetky, které jim patřily před válkou a za to dostanou od našeho státu pozemky, hlavně v pohraničí, na kterých se dá stavět.

Nebudou chtít ani peníze. Dostanou dotace z eurofondů a na těchto pozemcích vystaví obdobu Čunkových vesnic se zázemím, mešitami a vystěhují sem všechny ty, které v Německu nechtějí. Vzhledem k tomu, že sudeťáků bylo z ČR vystěhováno okolo 3 milionů, může se stát, že stejný počet muslimů bude přesídlen do ČR.

Jestli opravdu někdo žije v dojmu, že sudeťáci zapomněli na pokoření způsobené porážkou nacismu a následným vystěhování, tak je blázen. A tohle by byla pomsta, po jaké celý 70 let touží.