Vrah Erdogan je cynik a nemístně provokuje. Co taky čekat o prasečího penisu?

PRAHA | Dostal jsem anketní otázku pro ParlamentníListy.cz co říkám na prohlášení tureckého prezidenta Recepa Erdogana, který dle agentury AFP na summitu Organizace islámské spolupráce řekl, že „neexistuje žádný rozdíl mezi zvěrstvy, která utrpěl židovský lid v Evropě před 75 lety, a brutalitou, kterou utrpěli naši bratři (Palestinci) v Gaze“, informuje anketní otázce poslanec a místopředseda poslaneckého klubu SPD Radek Rozvoral, který se pozastavil nad nechutným antisemitismem tureckého prasečího penisu Erdogana.

Prasečí penis a turecký diktátor Erdogan

Izrael dle Erdogana napadá Palestince pomocí podobných metod, ‚které používali nacisté,‘ a dopouští se státního teroru. A měly by evropské státy přehodnotit spojenecké vztahy s Tureckem? zní výsledná otázka, ač trochu nelogicky redaktor Parlamentních listů použil neexistující slovo k neexistujícím lidem, jelikož Palestinec je není ve slovníku spisovné češtiny a jako takový vůbec neexistuje, jelikož existují jen Arabové z Palestiny a Židé z Palestiny, tedy i Židé by podle této logiky byli Palestinci.

Poslanec Rozvoral odpověděl slovy: „Takováto prohlášení, jaké učinil Erdogan jsou projevem buď nevzdělanosti, nebo obrovského cynismu. Jsem přesvědčen, že se v tomto případě jedná o druhou možnost, jelikož prezident Erdogan velice dobře ví, jaká zvěrstva nacisté v době druhé světové války na Židech páchali,“ píše poslanec s tím, že proto je jeho srovnání se současností nemístné a provokativní.

„Prezident Erdogan dává svými prohlášeními Evropě již delší dobu najevo svou nadřazenost, která je způsobena nenávistnou, netolerantní, velice násilnou a ženami opovrhující islámskou ideologií, které je vyznavačem. Tato ideologie je srovnatelná s nacismem a historie nám to potvrzuje genocidou Arménů Turky v Osmanské říši, která byla pro nacisty inspirací při přípravě židovského holokaustu. Z toho všeho plyne, že musí být Evropa při jakékoli spolupráci s Tureckem velice obezřetná,“ uzavřel Rozvoral.

Připomeňme jen malý fakt, že holocaust jako takový nevymysleli Němci, nýbrž Turci v rámci Osmanské říše, kteří tak vyhladili formou brutální genocidy Arménskou populaci. Turecký prasečí penis Erdogan je proto potomkem národa, který spáchal ve 20. století brutální genocidu v rámci státního teroru a tím i Hitler byl inspirován, když začal s vyvražďováním Židů. Navíc Arabové z Palestiny by měli být považováni za národ válečných zločinců, jelikož byli spojenci Hitlera, tak jako všichni mu-slimáci a jiná nečistá prasata a prašiví psi na Balkáně.

loading...

Navíc dnes Turecko páchá genocidu na Kurdech, kdy na nich uplatňuje státní terorismus a to nejen na svém území, ale i pomocí invaze do Sýrie a Iráku.

loading...
Reklama:
loading...