Šulín z ODS Fiala lže, když tvrdí, že není blázen. On je nebezpečný blázen

PRAHA | Předseda ODS a místopředseda Poslanecké sněmovny opět perlí, když z otvoru pod nosem, který spíše řitní otvor připomíná vypouští na facebooku perličky typu, že on není blázen, ani fíkový list. Fíkový list není, ale spíše to co se za ním skrývá. Blázen je ale určitě. Nebo má potvrzení, že není.

Petr Fiala s pohledem politického psychopata | reprofoto: youtube.com

Měl by si nechat modrý klaun a politický eunuch nechat vyšetřit hlavu? „Opravdu nejsem blázen, abych přivedl ODS do vlády, kde budeme dělat fíkový list někomu jinému. Kde bude existovat koalice ANO s KSČM a SPD, v čele vlády bude trestně stíhaný premiér, programově bude hnutí ANO úplně jinde. Co by ODS v takovéto koalici dělala?Jak bychom tam prosazovali svůj program?“ zveřejnil na facebooku své mentální ejakuláty.

A dále zvracel slova: „Mým cílem je, aby ODS byla ve volbách hlavní alternativou vůči hnutí ANO. Aby si lidé mohli sami vybrat, zda v Česku znovu chtějí vládu populistů s podporou komunistů a extremistů, či vládu, kterou bude sestavovat ODS,“ vlastence považuje za extremisty, což jen potvrzuje, že je to spíše oslizlý šulín za fíkovým listem a blázen.