Jakub Janda a Evropské hodnoty šíří lži, fake news, propagandu a dezinformace o vraždě

PRAHA | „Jakub Janda dnes psal o tom, že ruský novinář Babčenko byl zavražděn. Samozřejmě Putinem,“ napsala včera na facebooku Lea Vojteková. K lživé informaci, kterou přijala všechna média pod kontrolu Bruselské říše, se vyjádřil i deviant Kalousek, který vraždu, jež se nestala odsoudil a vyjádřila se k tomu i Rada Evropy, že je to nutné vyšetřit.

buzna a deviant Jakub Janda

„Jenže Babčenko žije a těší se pevnému zdraví. Takže ,,Evropské hodnoty“ šíří hoaxy a fake news? Doufám, že Jakub Janda sám sebe zařadí na svůj seznam o dezinformačních webech,“ vysmívá se rusofobovi a Kašpárkovi z teploušského porna Jakubovi Jandovi z Evropských hodnot Lea Vojteková.

Evropské hodnoty tím jasně dokázaly, že jsou jen hlásnou troubou propagandy Bruselu a Washingtonu. Jakub Janda jasně dokázal, že šíří neověřené informace, lži, fake news a propagandu. Jakub Janda by se měl ztratit a to dobrovolně do zapomnění. Že tomu tak nebude jen dokazuje, že patří do Klubu kokotů k arcikokotivi Mirkovi Kalouskovi. Třeba by mu mohl vykouřit či ojet anál.

arcikokot Mirďa Pinďa Kalousek posranec PSP

Andrej Babčenko vystoupil na tiskové konferenci po oznámení, že měl být zavražděn po té, co mu nebyl přidělen politický azyl v České republice. Oznámení o jeho smrti byla jen propaganda, lži, dezinformace a propaganda, která byla na samotné Ukrajině vyvrácena. Je to důkaz o omezenosti a duševní nemajetnosti havloidů, Jakuba Jandy, Kalouska a jiných mrdek.

Reklama: