Pokrytectví liberálů a islám.

Zastánci liberalismu a globálního multikulturalismu (je jedno jestli levicoví nebo pravicoví) si jaksi neuvědomují, že islamizace je postupný a dlouhodobý proces. Nenastane ze dne na den, z ničeho nic. No Go Zones taky nevznikly přes noc…

Lea Vojteková | foto: FB autorky

Óóó, jak krásné jsou řeči o svobodě. Kdo by si nechtěl připadat jako „lepší a tolerantnější“ člověk? Jenže když podobné řeči tolerují nebo relativizují zlo (sňatky s malými holčičkami, právo šaría, obřízky žen a dívek, nerovnoprávné postavení žen, umlčování odpůrců), tak vlastně napomáhají tyranům. Ale to zřejmě liberálům nevadí.

Oni se přece zastávají islámu. Tam se na nějaké oběti nehledí. Jistě znáty ty pitomé řeči typu: ,,A viděl jsi už nějakého muslima? Byl jsi v nějaké islámské zemi? Na silnici umírá více lidí. I Češi znásilňují. To jenom pár fundamentalistů spáchalo atentát.“

Když už jsem u těch fundamentalistů, tak nacistou byl kromě Adolfa Hitlera například i Oscar Schindler, který zachránil spoustu dětí. Znamená to tedy, že nacismus je fajn? Fašistou byl kromě Francisco Franca i Salvador Dalí. Znamená to tedy, že fašismus je fajn? Ideologie nedělají špatnými jejich nejhorší nestvůry, stejně jako je nedělají lepšími jejich „andělé“.

A tady nastupuje zajímavý paradox liberálů. Liberálové se ohání svobodou náboženského vyznání (přitom sami jsou většinou ateisté). Když někdo chce zakázat nošení burek, výstavbu mešit nebo omezit právo šaría, tak liberálové se okamžitě zastávají islámu (bez ohledu na oběti). Přitom kritiky islámu nazývají fašisty, xenofoby, islamofoby.

Takže svoboda pro islám ANO, ale pro kritiky islámu NE?

Reklama: