Tomio Okamura jako místopředseda Sněmovny napsal ohledně Robinsona britské premiérce

PRAHA | Poslal jsem oficiální dopis britské premiérce Therese Mary May ve věci bleskového odsouzení Tommyho Robinsona, který byl zatčen ve chvíli, kdy na Facebook živě přenášel dění před soudem s muslimským gangem, který zneužíval nezletilé dívky, informuje na svém facebooku místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda politického hnutí Svoboda a přímá demokracie.

Britský policejní dobytek zatýká novináře Tommyho Robinsona | repro: youtube.com

„Vážená paní ministerská předsedkyně, s velikým zájmem a se znepokojením sledujeme případ zatčení a bleskového odsouzení pana Stephen Christopher Yaxley-Lennon (Tommy Robinson). Jako bývalá země komunistického bloku máme řadu negativních zkušeností v boji o svobodu slova a s bojem o právo na informace. Proto nás znepokojuje tento případ a uvítáme další informace, které objasní okolnosti případu a zejména nebývalou rychlost mezi zatčením a odsouzením,“ píše Tomio Okamura v dopise pro britskou premiérku.

Dále zmínil i rasistickou vraždu britského občana, který jen tak před mešitou pohodil kousek vepřového a za to se dostal do vězení, kde ho mu-slimácké hovada ihned zlikvidovala zavražděním: „Současně nemůžeme zakrýt naše obavy o život pana Stephen Christopher Yaxley-Lennon (Tommyho Robinsona) ve vězení, protože jeho ohrožení ze strany islámských radikálů je zjevné. Zde bych rád poukázal na nejasné okolnosti úmrtí jiného politického vězně, pana Kevina Crehana, odsouzeného za to, že hodil slaninový sendvič přes zeď mešity. Uvítáme proto informaci, jakým způsobem je zajištěna bezpečnost pana Robinsona.“

Reklama: