Když jde do tuhého, tak shazují masky tak rychle, jak je nabrali

V případě Tommyho Robinsona začínají některým „antiislamistům“ hezky padat masky. Vyčítají Tommymu naprosté nesmysly, ale i kdyby byly pravdivé, tak proč je vytahují až teď? Proč o tom nemluvili před jeho zatčením? Proč je vytahují, až když Tommy potřebuje pomoc? Chtějí si obhájit svůj postoj „Jenom se do ničeho neplést“?

Lea Vojteková | foto: FB autorky

I kdyby byly ty řeči pravdivé, tak Tommy toho udělal pro antiislám hodně. Určitě mnohem víc než jeho pomlouvači. Jeho reportáže a videa si přeposílá celá Evropa.

I kdyby byly ty řeči pravdivé, tak Tommymu hrozí ve vězení smrt. Podobně jako jinému antiislamistovi, který byl uvězněn za hození slaniny na mešitu (už je po smrti).

I kdyby byly ty řeči pravdivé, tak Tommy jenom citoval fakta, která byla zveřejněna v různých denících. Za to by měl dostat 13 měsíců vězení? Připadá to někomu adektvátní? Hlavně, že lidi, kteří případy zneužívaných dětí muslimským gangem ututlávali, nikdo nestíhá. Toto je prostě likvidace nepohodlné osoby a zastrašování, které zavání totalitními praktikami.

Ale člověk si alespoň udělá přehled, na koho se může spolehnout, a kdo má antiislám jako pózu…

Reklama: