Volit je může jen debil! Tahle teroristická špína bude kandidovat za feťácké Piráty do Senátu

PRAHA | – Piráti minulý týden uzavřeli nominace svých kandidátů do Senátu. V podzimních volbách se bude o hlasy voličů ucházet 12 osobností v pirátském dresu, další uchazeče o senátorské křeslo strana v předvolebním boji podpoří. Pirátskými kandidáty jsou Eva Tylová (Praha 12), Libor Michálek (Praha 2,3), Lukáš Wagenknecht (Praha 8), Daniela Weissová (Mladá Boleslav), Petr Chaluš (Benešov), Roman Šemík (Chrudim), Jiří Krátký (Svitavy), Michal Šalomoun (Třebíč), Karel Štogl (Břeclav), Petr Pavlíček (Opava), Martin Tomášek (Ostrava) Viktor Krutina (Domažlice). Informuje levicová teroristická strana na výplatnici Sorose a podporující FBI uznané teroristy z Antifa.

Ilustrační snímek | foto: pirati.cz

Nominace kandidátů minulý týden uzavřel Karel Štogl, který se bude o post ucházet v obvodě Břeclav. Proces výběru je u Pirátů v mnohém specifický. O kandidátech nerozhodují stranické sekretariáty, ale všichni členové příslušného krajského fóra, ve kterém volební obvod leží.

Už v polovině května svou kampaň odstartovaly pražské osobnosti letošních senátních voleb – Eva Tylová, Libor Michálek a Lukáš Wagenknecht. Ti chtějí být v Senátu především hlasem voličů a prosazovat pirátské hodnoty, jako jsou transparentnost, hospodárnost a jasná pravidla pro všechny.

Svou podporu pak Piráti přislíbili Miroslavu Balatkovi (STAN) v Sokolově, Přemyslu Rabasovi (Senátor 21) v Chomutově, Michaele Tejmlové (Senátor 21) v Jablonci nad Nisou a Janu Špilarovi (KDU-ČSL) v Brně. V dalších obvodech o podpoře strana vyjednává. Více o daných hovadech se dočtete ZDE.

Reklama: