Abbott chce bojovat s ekonomickou krizí v Austrálii, ale deviantní ekoteroristé jsou proti

CANBERRA | Austrálie zažívá ekonomickou krizi, ovšem její premiér Tony Abbott vydávání osobní a vášnivé prohlášení: “ Je třeba oživit „věk reformy“ v Austrálii, využít zdroje národní prosperity a tím dosáhnout růstu životní úrovně.“ Varuje před domácí politickou nevraživostí, která by mohla způsobit finanční problémy v Austrálii, která je spojena s globální ekonomikou. Informoval theaustralianpost.com.au ve své ekonomické rubrice.

Tony Abbott

Tony Abbott

Přední ekonomové Chris Richardson, ředitel Deloitte Access Economics a University of Melbourne Ross Garnaut varovali tento týden, že Austrálie čelí prudkému poklesu v životní úrovně a že setkání s tvrdou realitou ohrožuj většinu australské populace.

Tony Abbott čelí především deviantům ze Zelené ekoteroristické lobby, jelikož Austrálie má velké množství nerostného bohatství, které by bylo možno využít k zvýšení HPD a životní úrovně Australanů, avšak ekoteroristická lobby je v Australském svazu velmi tvrdá a samotného Abbotta označují jako člověka z minulého století.