Osm přivandrovalých zmrdů skupinově znásilnilo v Německu 13letou dívku

VELBERT | Pronásledování, mučení a znásilňování způsobené nelítostnou brutální migrační politikou v Německu nebere konce, a začíná dosahovat rozměrů zločinu proti lidskosti. Nejvíce postiženi jsou zejména ti nejzranitelnější – ženy a děti. Informuje server Českého portálu euRABIA.cz.s odkazem mj. na focus.de, express.de, stern.de a berliner-zeitung.de.

nečistá prasata znásilňují

Další děvče, tentokrát 13-leté bylo znásilněno v německém Velbertu. Vystřídalo se na ní 8 přivandrovalých zmrdů naráz. Dívku si vyčíhli v plaveckém bazénu, kde byla se svými kamarádkami. Sledovali ji cestou domů, zatáhli do lesa, kde ji znásilnila první várka a pak pod dálniční most, kde se vše opakovalo. Vše si natáčeli na mobily. Výrostkům je údajně mezi 14 až 16 lety, a tak jim až tak nehrozí ani žádný velký trest. V podstatě z toho mohou vyjít, jakoby jednali naprosto patřičně a legálně. „Po dvou policie stále pátrá,“ dodává autor článku.

Dívka je hororovou událostí těžce traumatizována, a to je údajně důvod, proč se věc dostala na veřejnost a až nyní, po více než měsíci od zločinu. Migrační politika se tak jeví jako jedna z nejkrutějších ran, která kdy v historii dopadla na německý národ.

loading...
Reklama:
loading...