Mu-slimáci přivítali politického vězně Robinsona skandováním: Robinsona čeká smrt!

LEICESTER | Rozsudek smrti nad Tommym Robinsonem? Známý novinář byl přesunut do vězení s velkým počtem muslimských vězňů, poutá titulek webu Českého portálu freeglobe.cz, který informuje o osudu britského politického vězně a vězně svědomí Tommyho Robinsona, který je uvězněn jen za to, že šířil pravdu o mu-slimáckých svinstvech a kriminalitě. Revoluce na obzoru?

Tommy Robinson – britský politický vězeň

Novinář z Rebel Media Tommy Robinson byl odsouzen ke třinácti měsícům vězení za informování o procesu gangu muslimů, kteří se dopouštěli znásilnění. Teď byl přesunut od vězení v Leicesteru, kde je velkou část vězňů tvoří vyznavači islámu. Někteří se domnívají, že se to rovná rozsudku smrti, píše autor článku.

S informací o převezení Robinsona do vězení v Leicesteru přišel jako první bývalý šéfredaktor Breitbart News London Raheem Kassam. Podle jeho odhadu tvoří muslimové v tomto vězení více než 70 procent vězňů. Tvrdí, že přesunutí je výsledkem nátlaku lidí z ministerstva vnitra, ale v posledku za něj zodpovídá ministr spravedlnosti.

Portál InfoWars uvedl, že desítky vězňů v noci bušily v celách na stěny různými předměty a křičely, že Robinsona čeká smrt. Takové hrozby nejsou plané. Může se snadno stát, že se Robinson v takových podmínkách nedožije konce trestu, jelikož řada muslimských vězňů k němu chová nenávist.

Reklama: