Plž Drahoš do Senátu nepatří! Ve volbách se mu postaví Petr Hannig

PRAHA | Avizované kandidatuře plže Jiřího Drahoše do Senátu v Praze by mohlo zabránit jen to, že by se jej vzal čert, aby tahle havloidní nula a tupý pošuk nemohl škodit, ale taky tomu může pomoci aktivace lidí se zdravým rozumem a mohli by ve volbách podpořit předsedu Rozumných Petra Hanniga, který se mu ve volbách na Praze 4 postaví, aby se pokusil Drahoše zastavit. Drahoš do Senátu nepatří. Lidská špína do Senátu prostě nepatří.

plž Drahoš a Petr Hannig
fotokoláž ze zdroje ZDE

„Když se podíváme na kandidáty právě na Praze 4, nikdo z nich nemá jasně odmítavý postoj k imigraci, ze které by v budoucnosti mohl vzniknout problém. A nejdříve vzniknou problémy v hlavním městě, tak, jak tomu je např. v Paříži, Bruselu, Stockholmu i v relativně klidné Vídni,“ informuje Petr Hannig.

Proto musím opět nést kůži na trh abych byl alespoň tím, kdo na budoucí problémy upozorní a bude se snažit je v předstihu řešit. V současné protizemanovské vlně, v diskuzích, kdy jeho politiku nulové tolerance k výše zmíněné imigraci obhajuji, často slyším: „Nevím proč z toho děláte problém. Vždyť tady žádní migranti nejsou.“ Fakt je ovšem ten, že když tu budou, tak již bude pozdě.

Pokud se dnes projdete po Praze a nejste z Prahy, tak ten rozdíl vidíte, že tady už jsou. Jak to na Vnitru vědí, že tady nejsou, když jsou v Německu a mají více peněz než naši pracující, tak sem jezdí, je tady levněji. Zapněte si mozek, vytáhněte Pražané hlavy z písku a volte na Praze 4 Petra Hanniga, nebo jednou na Václavském náměstí může dojít k něčemu nepěknému a to by Plž Drahoš asi chtěl, takové obohacení s odpáleným mu-slimákem a mrtvými Pražany a turisty.