Vlastenecký kandidát Hannig se utká s plžem Drahošem o Senát v Praze 4

Petr Hannig je jediným vlastenecky orientovaným kandidátem v podzimních volbách do senátu v Praze 4. Proti němu bude stát kavárnou a vítači mohutně podporovaný Drahoš. Oba jsou bývalí kandidáti na prezidenta ČR. Pan Drahoš byl naprosto neuvěřitelným způsobem protěžován médii, podporován úplně všemi vítači, sluníčky a tzv. „pražskou kavárnou“ a přesto zvítězil protiimigračně orientovaný Miloš Zeman.

Pavel Opl

Petr Hannig byl jako vlastenecký kandidát médii účelově přehlížen, ale jak sám při své kandidatuře na prezidenta říkal, „kryl záda“ Miloši Zemanovi, pokud by třeba kvůli zdraví nemohl svoji kandidaturu dotáhnout do úspěšného konce.

Ona se ale i v senátu dají páchat zvěrstva proti naší zemi a našemu národu. A k tomu nesmí za žádnou cenu dojít. Proto se pronárodně a protiimigračně orinetnovaný Petr Hannig postaví čelem právě p. Drahošovi. Bude na Praze 4 jediný, kdo je takto orientován.

Všichni vlastenci ze senátorského volebního obvodu Praha 4 mají jedinečnou možnost podpořit svým hlasem vlasteneckého kandidáta Petra Hanniga a zabránit vítačům v obsazení senátorského postu.

Reklama: