Uzavření stanice metra Muzeum A

PRAHA | Z důvodu rekonstrukce bude od soboty 23. 6. 2018 (od zahájení provozu) do neděle 24. 6. 2018 (do ukončení provozu) obousměrně uzavřena stanice metra Muzeum A. Vlaky stanicí budou pouze projíždět, informuje Dopravní podnik Prahy.

Ilustrační snímek | wikipedia.org

Ve víkendové výluce 23. až 24. 6. 2018 jsou naplánované následující práce: montáž (výměna) svítidel přímého výstupu ze stanice na pevném schodišti a podestě, výměna kabeláže ve výtahové šachtě k majáčku na povrchu, hloubkové chemické čištění dlažeb na nástupišti včetně hrany nástupiště, čištění a repase maskování tlakového uzávěru, protiskluzné prvky na pevném schodišti přímého výstupu, antigraffitti nátěr stěny u výtahu, výměna a zprovoznění osvětlení veřejného prostoru v eskalátorovém tunelu.

Pro výstup do oblasti Václavského náměstí lze využít stanici Můstek. Pro přestup z linky A na linku C doporučujeme vystoupit ve stanici Můstek a dále využít linku B do přestupní stanice Florenc. Pro přestup z linky C na linku A doporučujeme vystoupit ve stanici Florenc a dále využít linku B do přestupní stanice Můstek.