Likvidace bílé rasy: Chudí bílí Američané ztratili naději

WASHINGTON | Snižující se očekávaná délka života a obtíže se zdravím mezi hůře vzdělanými bílými Američany jsou opravdovým problémem ve Spojených státech. „Smrti ze zoufalství“, pojem v Americe, kterým se popisují sebevraždy a úmrtí z důvodu zneužívání návykových látek, jsou na svém historickém maximu. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.Oproti protežovaným negrům nemají bílí naději.

Homelessák v New Yorku

Neúspěch v životě kompenzují riskantním chováním, jako je zneužívání alkoholu a užívání drog. Nová studie potvrdila, že Američané s nízkými příjmy jsou ve skutečnosti absolutně zoufalí. Studie zjistila, že za 20 let, co se prováděl průzkum, se duševní zdraví nejchudších značně zhoršilo, což znamená, že bílí Američané s nízkými příjmy se v průběhu let stali méně šťastnými. Mezitím lidé s vyššími příjmy se potýkali s menším stresem a měli lepší zdravotní stav.

Nejhůře jsou na tom bílí Američané ve středním věku. Počet předčasných smrtí mezi nimi roste s nebývalou rychlostí, ale negativní změny v duševním zdraví jsou patrné ve všech věkových skupinách, které byly podrobeny průzkumu, nikoliv pouze u padesáti a šedesátiletých.

Jinými slovy, bohatí jsou stále šťastnější a chudí jsou stále smutnější, píšou autoři průzkumu. A proto chudí ve Spojených státech častěji sahají po alkoholu, nebo prášcích na předpis s opiáty, aby tím ztlumili svou duševní bolest.

Reklama: