D. J. Trump otočil: Severní Korea je znovu jadernou hrozbou pro SS

WASHINGTON | Vůdce Spojených států (SS) Donald John Trump prohlásil, že Severní Korea stále představuje mimořádnou hrozbu pro SS, jen pár dní poté, co uvedl, že jaderný program KLDR již žádné nebezpečí nepředstavuje. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Vůdce SS Donald John Trump čeká až se mu dostaví rozum

Ve svém pátečním výkonném nařízení vůdce SS D. J. Trump prodloužil o jeden rok takzvanou „národní nouzovou situaci“ s ohledem na hrozbu jaderné armády Severní Koreee a znovu povolil ekonomické sankce proti této zemi.

Vůdce SS Trump tak učinil jen devět dní poté, co na svém Twitteru napsal, že Severní Korea už žádné jaderné nebezpečí pro SS nepředstavuje.

„Právě jsem se vrátil z dlouhé cesty, ale nyní se může každý cítit bezpečněji, než v den, kdy jsem nastoupil do úřadu. Severní Korea již nepředstavuje jadernou hrozbu. Setkání s Kim Čong-unem bylo zajímavým a pozitivním zážitkem. Severní Korea má velký potenciál do budoucnosti!“ napsal vůdce SS Donald J. Trump 13. 6. 2018 pu summitu se svým severokorejským protějškem.

loading...

loading...
Reklama:
loading...