Doprava na Nuselském mostě bude částečně omezena a „kameny zavaleny“ ulice

PRAHA | Od 1. července do 31. srpna 2018 bude v souvislosti s opravou mostu a tubusu stanice metra Vyšehradská částečně omezen provoz na Nuselském mostě, informuje tiskový odbor Magistrátu Hlavního města Prahy.

Nuselský most | reprofoto: wikipedia.org

Práce budou probíhat po úsecích v délce cca 100 m, kdy bude provoz veden dvěma jízdními pruhy v každém směru. Investorem této stavební akce je Dopravní podnik hl. m. Prahy, a. s., zhotovitelem spol. STRABAG a. s.

Valí se kameny ulicemi

Ve středu 4. července 2018 od 01.00 do 24.00 hodin budou pro dopravu uzavřeny některé komunikace v Praze 18 a 19 v souvislosti s koncertem skupiny Rolling Stones na Letišti Letňany. Jedná se o tyto komunikace: Jilemnická, Hůlkova, Křivoklátská, Tupolevova, Toužimská, Semilská, Ivančická, Ašská, Kramolínská, NN303, Beladova, Dětenická, Vrchlabská, Slovačíkova, Krnská, Žacléřská.

Vjezd bude umožněn vozidlům MHD, IZS a držitelům vjezdových rezidenčních karet v Praze 18 a Praze 19 a také zákazníkům provozoven Kbely. Od 13.00 hodin budou přemístěny zastávky autobusových linek v oblasti stanice metra C – Letňany (přiloženo schéma).

K přepravě na akci doporučujeme využít linku metra C do stanice Letňany, jejíž provoz bude posílen. Návštěvníky upozorňujeme na velmi omezené možnosti parkování v místě koncertu. Po ukončení koncertu doporučujeme využít rovněž metro, jehož provoz bude po skončení koncertu posílen a prodloužen do 1.00 hodiny tak, aby všichni návštěvníci koncertu mohli využít k odjezdu linky metra.