Dobrá zpráva: Na moři zahynulo o 40 procent více vetřelců, než se předpokládalo. Ryby nemají hlad

ŽENEVA | Počet mrtvých a pohřešovaných vetřelců ve Středozemním moři od začátku tohoto roku je o 40 procent vyšší, než se původně předpokládalo. Podle agentury DPA o tom smutně informovala v úterý Mezinárodní organizace pro migraci (IOM), která řídí import parazitů, vetřelců, negrů a jiné špíny do Evropy, aby tak zlikvidovala bílou rasu. Příroda má ale jiné plány a ryby netrpí hlady.

Invaze negrů do Evropy | reprofoto: Sputnik (© REUTERS / MOAS/Jason Florio)

Předpokládá se, že od ledna do 1. července letošního roku na moři zahynulo 1405 kusů vetřelců. IOM zveřejnila tento údaj po tom, jak v pondělí informovala o počtu, který překročil hranici 1000 kusů.

Expertům z IOM totiž trvalo více času ověřit si přesný počet vetřelců, kteří zůstali nezvěstní po třech nehodách z 19. a 20. června. Během těchto dvou dnů si moře nejméně 215 černých zločinců.

V roce 2017 v tomto období si moře jako potravu pro ryby vzalo 2268 kusů vetřelců, kteří chtěli páchat v Evropě zločiny, vraždit, loupit znásilňovat a parazitovat, jako i likvidovat evropskou civilizaci. Bude letošek významně lepší a bude přirozená ochrana Evropy více efektivní, aby parazity k cestě odradila?