Policejní dobytek (A.C.A.B.)! Troufá si na malé chlapce. Policista v Texasu mířil zbraní na děti

EL PASO | Na internetu se objevila šokující nahrávka, na které se policista snaží zatknout mladistvého. Přitom vytáhl zbraň a začal mířit na další děti, aby je odehnal. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Tupý policejní dobytek je v celém světě, kde jaký deviant je do uniformy vítán.

Ilustrační snímek: kvia.com

Nahrávka počínání texaského policisty v El Paso vzbudila vlnu pobouření. Na videu policista kope do mladíka, který sedí na zemi a vytahuje zbraň na ostatní děti, které ho obklopily. Křičí přitom „ustupte!“ a příkaz doplňuje nadávkami.

Později se na záběrech objevuje jeho kolega, který mu pomáhá mladíkovi nasadit pouta. První policista vytahuje teleskopický obušek a začíná s ním mávat, aby rozehnal děti. Ti mu sprostě nadávají.

Do hádky pak vstupuje žena, která tvrdí, že je matkou jednoho z chlapců. „Dělejte svou práci správně!“ křičí na policisty. „Proč si troufá na malé děti?“ křičí na záběrech. „V dnešní době někdo může skončit mrtvý… Teď jsou to malé děti, ale počkejte, až vyrostou, dají vaši prd*eli pěkně zabrat!“ dodává.

Během celého incidentu byl zadržen jeden nezletilý a jeden dospělý muž. Video události nabralo na Facebooku přes 4,4 miliony zhlédnutí. O případu informoval deník El Paso Times. Počínání policisty se vyšetřuje. Ten prozatím nesmí do terénu.

Reklama: