Do Ruska před genocidou, kterou v JAR páchají černoši masovým vražděním bílých, uprchlo na 15 tisíc bílých farmářů

STAVROPOL | Delegace třiceti jihoafrických rodin farmářů dorazila do ruského zemědělského pásma ve Stavropolské oblasti, uvádějí televizní zprávy Rossija 1. Farmáři tvrdí, že doma čelí násilným útokům a vyhrožují jim tam smrtí. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Negři dnes v JAR bílé beztrestně vraždí, zaživa je upalují a berou jim legálně majetky, jelikož podle tamní vlády je legální bílé vyvraždit.

negerští vrazi v JAR

Až 15 tisíc Búrů, potomků holandských osadníků z Jihoafrické republiky, se plánuje přestěhovat do Ruska kvůli rostoucí vlně násilí, která plyne z vládních plánů vyvlastnit jejich pozemky, jak uvádějí představitelé delegace.

„Je to otázka života a smrti, už došlo i k fyzickým útokům. Jsme v situaci, kdy politici vyvolávají vlnu násilí,“ řekl představitel delegace Adi Slebus médiím. „Podnebí zde je mírné a tato půda je Bohem stvořená pro zemědělství, proto nás náš plán tak přitahuje,“ řekl na adresu Stavropolského kraje.

Nová jihoafrická vláda pod vedením prezidenta Cyrila Ramaphosy se zavázala vrátit pozemky, které vlastnili bělošští zemědělci od začátku sedmnáctého století, negrům.

Skupiny pro ochranu humanitárních práv uvedly, že tato vládní iniciativa vyvolává násilí. V letech 2016 — 17 v Jihoafrické republice došlo k 74 vraždám a 638 fyzickým útokům, kdy pachatelé byli negři a oběti bílí.

loading...

Zemědělci jsou připraveni k tomu, aby přispěli ke vzkvétajícímu zemědělskému průmyslu Ruska, uvádí televize Rossija 1. Každá rodina je připravena investovat až 100 tisíc dolarů do pronájmu pozemků ve Stavropolském kraji.

Rusko má 43 milionů hektarů nevyužité zemědělské půdy a nedávno zahájilo státní program pro rozdávaní volných pozemků ruským občanům, který byl zahájen v roce 2014 a má obrovský úspěch v zemi.

loading...
Reklama:
loading...