D. J. Trump kritizoval Němece za podporu ruských plynovodů

BRUSEL | Americký vůdce Donald John Trump ve středu ostře kritizoval německou podporu ruského plynovodu po dně Baltského moře. A prohlásil, že Berlín je v zajetí Ruska. Vytkl také Německu jeho neschopnost výrazněji zvýšit výdaje na obranu. Americký vůdce takto vystupuje jako vůdce okupačních sil v Německu, kdy Spolková republika Německo je v očích Spojených států (SS) od roku 1945 jen americká kolonie v Evropě.

Trumpův řitní otvor

Vůdce SS Trump před novináři řekl generálnímu tajemníkovi Severoamerické aliance (SA) Jensu Stoltenbergovi, s nímž se setkal před summitem SA v Bruselu, že je velmi nevhodné, pokud Spojené státy platí za evropskou obranu proti Rusku, zatímco nejbohatší evropský stát Německo podporuje dohody o plynu s Moskvou.

Je nutné ovšem dodat, že žádná hrozba z Ruska nehrozí, kdy tato je jen čert namalovaný na zdi, který ne evropskou zeď právě kreslí Američané, aby zdůvodnili existenci aliance, která funguje jako prostředek na inkasování výpalného od evropských kolonií, jelikož výdaje na zbrojení mají být utraceny u amerických výrobců zbraní.

Americký vůdce se měl ve středu setkat i s německou vůdkyní Angelou Merkel a příští pondělí 16. července bude jednat s ruským prezidentem Vladimirem Vladimirovičem Putinem v Helsinkách.

loading...
Reklama:
loading...