Česko má komoušskou vládu

PRAHA | V 00:45 po patnácti hodinách diskuzí Dolní komora přistoupila k hlasování o důvěře vlády trestně stíhaného premiéra, zloděje, podvodníka, lháře, údajného vraha, bývalého komunisty a ŠtBáka Andyho „Bureše“ Babiše. Hlasování probíhalo po jménech v abecedním pořadí. V 1:20 bylo rozhodnuto. Vláda získala důvěru, informuje Sputnik.

Sudruzi Babiš, Filip a Hamáček – komoušské trio

„Vláda podle očekávání získala důvěru Poslanecké sněmovny. Novou vládu Andreje Babiše tvoří ANO a ČSSD, tolerují ji komunisté,“ informuje agentura o vládě bývalý komunistů z ANO, skrytých oranžových komoušů z ČSSD a radikální komunistů z KSČM.

Ještě před oficiálním vyhlášením výsledků hlasování si Andrej Babiš s Janem Hamáčkem pogratulovali. Podle svých součtů potřebný počet hlasů získali.

Hlasování o důvěře vlády se zúčastnilo 196 poslanců. Pro návrh se vyslovilo 105 hlasujících, proti 91. „Vláda má důvěru! KONEČNĚ. Děkuju všem, co jste to sledovali, za nesmírnou trpělivost, bylo to opravdu dlouhé. Někdy se to zdálo i nesnesitelné. Děkuju taky strašně moc vám všem, však vy víte komu, co jste nám od začátku věřili, když naše hnutí začínalo, a pomáháte nám,“ napsalo komunistické hovado na FB.

loading...
loading...
Reklama:
loading...