Michael Jackson byl eunuch, kterého jeho otec jako děcko vykastroval

Conrad Murray, osobní lékař Michaela Jacksona, uvedl, že zpěvákův otec Jacksona fakticky kastroval už když byl teenager. Činil tak proto, aby zachoval zpěvákův hlas. Video zveřejnil portál The Blast. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Kastrát Jackson | reprofoto: The Telegraph

„Doufám, že Joe Jackson bude za své hříchy pykat v pekle,“ řekl Murray o zpěvákově otci, který na konci června ve věku 90 let podlehl rakovině. Jak vysvětlil doktor, Joe Jackson svému dvanáctiletému synovi začal píchat hormonální injekce, aby se mu nepoškodil hlas. Dítěti vysvětlil, že tímto způsobem léčí jeho puberťácké akné.

Michael Jackson zemřel v roce 2009 kvůli smrtící dávce propofolu a sedativ, kterou měl na svědomí Murray. Na základě této události lékař strávil dva roky ve vězení za neúmyslné zabití zpěváka.

Joe Jackson bojoval se zákeřnou nemocí od roku 2016, kdy byl poprvé s touto diagnózou hospitalizován v nemocnici ve vysokých horečkách. V roce 2015 prodělal tři mozkové mrtvice a tři infarkty. Média ho označovala za jednoho z nejúspěšnějších rodičů, který byl producentem svých dětí.

loading...
Reklama:
loading...